Bilgi İçin 0850 302 48 80

ST Grup

Günlük yaşam standartlarına modern ve öncü yaklaşımlar sunan ST Grup, temellerini 1985 yılında İpsan iplik firmasının kurulması ile sağlamıştır. Müşterilerinin yanı sıra; çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek birbirinden farklı 5 sektörde yatırımları bulunan ST Grup, “Hep Birlikte, En İyiye” felsefesiyle sektöründe lider markaları tüketicilerle buluşturmaktan gurur duyar.

Tekstil, ambalaj, gıda, ulaşım ve gayrimenkul sektörlerinde faaliyet gösteren ST Grup; yönetim ve sevkiyat organizasyonlarını Denizli Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan 41.000m2 alana kurulu fabrika binasında sağlamaktadır. STmax markasının sahibi olan ST Grup, Kross, Le Grand, Pinarello, Pellini, Safir, Romet, Woom, Haojue, Goccia-Benelli, Bottecchia, Graziella gibi önde gelen markaların da Türkiye distribütörüdür. ST Grup, Bisiklet, E-Bike, Motosiklet, Ambalaj ve Kahve gibi sektörlerde önemli yer edinmiştir. BikeSTore markası ile de Mosso, Bisan, Corelli, Ümit, Dahon, Peugeot, Salcano, Tern, Giant, Shimano, Sram, Polisport, Schwalbe, Asistan başta olmak üzere yerli ve ithal bir çok öncü bisiklet markasının online satışını yapmaktadır.

Kurulduğu günden bugüne, Türkiye’de yenilikte öncü firmalar arasında yer alan ST Grup sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını, hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir. ST Grup her geçen gün yeniliğe ve yeni yatırımlara açık olma vizyonuyla ülke ekonomisine ve toplum yaşamına faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam etmektedir.

Kurumsal İletişim İçin :

444 40 51

T: 0 258 251 51 51 (PBX)

F: 0 258 251 42 00Hızlı Kargo

100 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

Müşteri Hizmetleri

0850 302 48 80

Güvenli Ödeme

Kredi Kartı, Havale, Kapıda Ödeme

Taksit & İade

12 taksit imkanı, İade garantisi